Vybírat můžete ze široké řady papírů v gramáži od 80 g/m2 do 300 g/m2. Papíry jsou křídové s lesklou nebo matnou úpravou s vyjímkou 80 g/m2 papíru, který je běžný kancelářský bez povrchové úpravy (coatingu). Po dohodně je možné tisknout na speciální ražené a jinak odlišné papíry.
 
 
Na formátu tiskoviny, kterou se budete prezentovat záleží. Neexistuje univerzální formát pro vaše tiskoviny, proto je vždy nutné vybrat ten správný. Správná volba formátu může pomoci zaujmout a někdy i ušetřit. Formáty je možné volit na výšku i na šířku. U rozměru formátu se vždy udává 1. šířka a 2. délka.
 
 
Zušlechťování a povrchová úprava tiskovin je prováděna za cílem vyšší odolnosti a dosažení lepších estetických vlastností. Tiskoviny můžeme chránit, např. proti poškození oděrem, vlhkostí a zlepšení jejich vzhledu zvýšeným leskem nebo decentní matnou úpravou. Mezi další úpravy patří vazba dokumentů, personalizace, perforace nebo v poslední době stále více využívaný laserový výsek.
zobrazit kompletní informace  >>
 
 
Aby podklady nevyžadvaly dodatečné úpravy, zasílejte je ve formátech PDF, jpg, tiff, ai nebo eps. Písma ideálně převedená na křivky. Přijímáme také formáty doc, xls a ppt. Tyto formáty ovšem vyžadují provedení dodatečné předtiskové přípravy.

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek a získejte 100 ks letáků A6 k 1. objednávce ZDARMA! Uveďte kód "100 ks A6 zdarma".