Ostatní tiskoviny

Fotogalerie - Ostatní tiskoviny

 
Nabídka anti-covid tiskových produktů - roušek, dezinfekčních gelů, podlahových samolepek. Vše porsonalizováno vaším potiskem.
 
 
Standardní vizitky nabízíme ve 3 variantách - ekonomická, standardní a luxusní. V rozměrech 90x50mm nebo 85x55mm
 
Speciální vizitky a reklamní karty
 
Chcete být odlišní a zaujmout? Zvolte jednu z variant speciálních vizitek - průhledné vizitky, plastové karty, tvarované vizitky, vizitky s termografickým tiskem, vizitky na ozdobném papíře, skládané vizitky, vizitky volume a velvet. Případně si vyberte jednu z klasických variant tisku vizitek.
 
 
Standardně Tiskneme plakáty v rozměrech A3, A2, A1, A0. Po dohodě je možný i jiný rozměr. Plakáty A3 na běžný papír 80g nebo křídový papír 115g, případně máte na výběr z palety křídových papírů. Plakáty větších rozměrů na plakátovací papír 120g, za příplatek na papír 160g
zobrazit kompletní nabídku >>
 
 
U brožur si můžete vybrat z více variant vazbyV1 (2 skobičky) , V2 (lepená), kroužková či termo vazba. Nabízme také možnost laminování, či lakování obálkySkládané letáky tiskneme standardně ve variantách A3 na A4A4 na A5, A4 na DLA5 na A6, skládané napůl nebo na třetiny do tvaru "C" a Z". Po dohodě lze realizovat i jiné formáty a typy skladů.
 
 
Nově naleznete v naší nabídce hlavičkové papíry v rozměrech A4 a A5, bloky s lepenou vazbou A4, A5, A6, DL, poznámkové bloky 85x85 mm, obálky s potiskem DL, DL s okénkem, C5, C4 nebo pohlednice 98x150 mm na papír 350g s jednostrannou laminací lesk.
 
 
Jídelní a nápojové lístky tiskneme ve 2 variantách buď na papír 300g s laminací lesk nebo mat, v různých rozměrch A4, A5, podlouhlé karty atd. Vazba může být V1 (2 skoby) nebo kroužková. Druhou možností jsou tvrdé přebalové desky v rozměrech A4 a 1/2 A4 na výšku, do kterých lze vkládat listy papíru.

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek a získejte 100 ks vizitek k 1. objednávce ZDARMA! Uveďte kód "100 ks A6 zdarma".