Reklamní výroba

V nově vzniklé sekci naleznete produkty velkoformátového tisku -  samolepky,
 PVC banner, síťoviny a reklamní cedule, desky a pořadače, prezentační systémy.
 
Samolepky tiskneme ve 3 variantách - papírovévinylové a vinylové s 3D efektem, vše ve vysokém rozlišení. Vinylové samolepky mohou být volitelně opatřeny laminací lesk / mat a mohou mít libovolný tvar.
 
 
PVC bannery a síťoviny tiskneme pouze na kvalitní lité materiály vysoce odolnými UV barvami. PVC bannery mají hmotnost 500g/m2 a síťoviny 280g/m2. V ceně jsou kovová oka pro uchycení po 50 cm, volitelně ovařujeme okraje vysokofrekvenčním svárem a optařujeme plachty plastovými oky. PVC bannery a síťoviny tiskneme ve všech požadovaných rozměrech od šíře 50 cm do několika metrů.
 
 
Rollupy nabízíme v několika variantách a šířích od 85 cm do 200 cm. Vše vyrobeno z hliníku. Tisk do rollupů realizujeme ve vysokém rozlišení na kvalitní litý banner. Mezi ostatní nabízené prezentační systémy patří X-bannery, L-bannery.
zobrazit kompletní nabídku >>
 
 
U reklamních cedulí si můžete vybrat ze 3 základních produktů. Ekonomická varianta - PVC 3mm, kašírovaná vinylová samolepka nebo přímý potisk UV. Standardní varianta - PVC 5mm, kašírovaná vinylová samolepka, laminace lesk, či mat. Luxusní varianta - Hliníkový sendvič Debond, kašírovaná vinylová samolepka, laminace lesk, či mat. Všechny varianty jsou tištěny ve vysokém rozlišení. Kromě 3 základních variant nabízíme tisk na stříbrnou, či zlatou folii a širokou škálu podkladových materiálů.
 
 
Nabízíme klasické desky s chlopněmi pro vložení papírů ve formátu A4 již od nákladu 20 ks. Desky s rychlovazačem a pořadače na dokumenty (šanony). Čtvrtým produktem jsou tvrdé přebalové desky v rozměrech A4 a 1/2 A4 na výšku.

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek a získejte 100 ks vizitek k 1. objednávce ZDARMA! Uveďte kód "100 ks A6 zdarma".